вівторок, 1 квітня 2014 р.

Кожна книга - це окремий світ

  Читання книг захоплює, відкриває нові світи. Слова здатні поглинати цілком і повністю, а мистецьки обрамлені слова мимоволі з "прочитаного" перетворюються у "спогади". Буває важко розрізнити, що є реальністю, а що лишень написано у книзі. Та при розумінні, що все відбулося не насправді, адже це був лише ліричний герой, приходить розчарування, порівняне лише з розчаруванням закінченої книги. Хоча, з іншого боку, відчувши такого виду розчарування, приходить розуміння того, що прочитана книга є чимось щось шедевральним*. 
   Мене захоплюють різні жанри: детективи, пригодницькі романи, фантастичні та науково-фантастичні книги, а також твори сповнені реалізму.
   Улюблені автори:
  • Ден Браун. Його перу належить багато всесвітньовідомих (та прочитаних мною) бестселерів. Зокрема: Код да Вінчі, Янголи і Демони, Втрачений символ, Цифрова фортеця, Інферно та Точка обману. Ці твори вирізняються неочікуваними сюжетними поворотами, несподіваними розв'язками, завершеністю та продуманими сюжетними лініями.
  • Артур Конан Дойл. Мені подобаються його оповідання про Шерлока Холмса. Це мій улюблений літературний персонаж.
  • Алекс Адамс. В неї є чудова та незвично написана фантастична книга - "Ще жива". У цій книзі незвичний виклад та хронологія подій. Впродовж усього твору чередуються розділи "Тоді" і "Зараз". Події розділів "Тоді" в кінці твору завершуються тим, як починається на початку книги розділ "Зараз". На мою думку, це незвичне рішення. 
  • Роберт Ліндон. Зараз я читаю його книгу "Соколине полювання". Це захоплююча історія, цікавий пригодницький роман, що переносить у вир та пригоди людей на початку 11 століття.
   Звісно, я могла б згадувати ще й інші, прочитані мною книги, але зайняло б надто багато часу, тому поки що я зупинюся на цьому.
   Неважливо якому стилю, жанру, манері написання чи автору ви надаєте перевагу, одного разу і вас захопить якась книга, тоді і ви відчуєте "розчарування".

*шедеврально - походить від поєднання слів "шедевр" та "геніально". я використала це слово, бо воно найбільш точне в даному контексті.





Немає коментарів:

Дописати коментар