вівторок, 1 квітня 2014 р.

Найважча професія

    Я вважаю, що одна з найважчих професій - захищати Вітчизну. І я пишаюся, що мій дядько - Олександр, працює у цій сфері. Він займає посаду старшого прапорщика в одній з військових частин Києва (точне розміщення не повідомляю, адже це секретна інформація =)). Я можу лише уявити наскільки важко перебувати у постійному напруженні, адже завжди потрібно бути напоготові. У кожну хвилину може знадобитись його допомога (інтелектуальна чи фізична).
    Насправді, усвідомлюючи увесь ризик та серйозність цієї професії, стає трохи страшно. І я абсолютно впевнена, що не кожен витримає це випробування - бути військовим. Що тоді вже казати про його дружину, яка завжди хвилюється за нього та підтримує його (і у спокійні часи, і в періоди нестабільності). Я захоплююсь їхньою мужністю, але однозначно, сама ніколи б не обрала військову сферу.
    І це одна з небагатьох професій, коли краще, щоб не трапилось нагоди використати свої професійні вміння. Адже що може бути краще для військового, ніж коли захищати країну не доводиться?...

Немає коментарів:

Дописати коментар